Tagi: windows 7, 7, windows, sytem operacyjny, spolszczenie

Przewodnik krok po kroku, jak spolszczyć Windows 7: Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional i Windows 7 Ultimate.

Autor: Mateusz Miciński

 

 

 

 

Windows 7 Ultimate po polsku

W menu Start przejdźmy do All programs i Windows Update. Następnie sprawdźmy, czy są nowe aktualizacje klikając łącze Check for updates. Po chwili narzędzie sprawdzi, jakie aktualizacje dostępne są dla systemu. Po prawej stronie okna klikamy łącze 34 optional updates are available. Na liście pakietów językowych odszukujemy i zaznaczamy Polish Language Pack, klikamy OK i Install updates. Windows Update pobierze i zainstaluje teraz polski pakiet językowy.

 

 

Po zakończeniu instalowania polskiego języka, w menu Start przechodzimy do Control Panel i Change display language. W nowym oknie przechodzimy do zakładki Keyboards and Languages i z listy Choose a display language wybieramy polski. Na koniec uaktywnimy polski język dla ekranu uruchamiania i logowania. W tym celu przechodzimy na zakładkę Administrative i w wyświetlonym okienku informacyjnym zgadzamy się na zastosowanie języka, klikając Apply. Na wspomnianej zakładce wywołujemy kolejne okno przyciskiem Copy settings, a następnie zaznaczamy opcje Welcome screen and system accounts oraz New user accounts. Operację spolszczania systemu kończymy klikając OK i uruchamiając ponownie komputer.

 

 

Pozostałe wersje Windows 7 po polsku

Microsoft tylko użytkownikom Windows 7 Ultimate pozwolił na tak szybkie i łatwe zmienianie języka interfejsu. Ale bez większych trudności poradzimy sobie ze spolszczeniem Windows 7 w wersjach od Starter do Professional.

Komentarze (8)

 • leszek

  2010-01-29, 17:40

  [cytat_2980]Spolszczenie Windows 7 wersji niższej niż Ultimate. Drogi autorze, najwyraźniej nie wiesz, że spolszczenie innej niż Ultimate wersji systemu jest naruszeniem umowy licencyjnej z M$. Czyli jest to hack łamiący prawo. Rozpowszechniając takie informacje również łamiecie prawo. Pozdrawiam[/cytat_2980]
  wcale nie. jak  jest w pkt. 54 licencji MS mowa o tym, że "aby móc zmienić język systemu operacyjnego, należy użyć tylko i wyłącznie plików lub programów należących do Microsoft, niezależnie od źródła pochodzenia". Tak więc, jeżeli skopiujemy sobie lub pobierzemy multilanguage CD do Win7 Ultimate, będziemy mogli spolszczyć własną wersję systemu :) pozdrawiam, Leszek.

 • 2010-02-05, 19:16

  Mam prośbę mógłby ktoś wrzucić pakiet językowy dla pozostałych wersje Windows 7 ponieważ jak klikam na "pobrać pakiet językowy" to wyświetla mi się "HTTP Error 404. The requested resource is not found.". Z góry Ślicznie Dziękuje =)

 • Rafał

  2010-06-23, 21:53

  Działa! Wielkie dzięki :)

 • mario351

  2010-08-10, 22:48

  Witam mam podobny problerm z pobraniem spolszczenia,a mianowicie wyświetla sie error,czy ktoś mógłby podać link do działajacedo spolszczenia z góry bardzo dziękuję.

 • nuta73

  2010-10-13, 22:31

  po wpisaniu pierwszej komendy i wcisnieciu enter wyskakuje mi error 87 mam windows 7 starter moze ktos zna inny sposob lub pomoze mi rozwiazac ten problem??

 • Stardoc

  2011-02-21, 05:32

  JA nie wiem co wy sie tak mieszacie To wam pomoze... http://www.froggie.sk/ NIe ma za maco...

 • bezradny

  dzisiaj, 13:06:46

  Pakiet językowy nie działa :(

 • a

  2011-08-25, 12:05

  U mnie nie pisze 34 updates are avaible, tylko 6 ! A polskiego tam nie ma, nie kapuję

 • zobacz wszystkie
 • Trwa ładowanie Trwa ładowanie